خانه / تصفیه کننده آب آکواکلین / تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب از قطعات مختلفی تشکیل شده است ازجمله: پمپ، فیلتر، مخزن، هوزینگ و … . به منظور حفظ سلامتی دستگاه تصفیه آب باید فیلترهای دستگاه تصفیه آب پس از مدتی مشخص تعویض گردند.
دستگاه تصفیه آب مرغوب از شش فیلتر تشکیل شده است که هر فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی کار مخصوص به خود را در روند تصفیه آب انجام می دهد. فیلتر اول دستگاه تصفیه آب فیلتر الیافی یا پلی پروپلین است که پس از یک تا سه ماه بسته به سختی آب باید تعویض گردد، فیلتر دوم کربن است که این فیلتر نیز پس ازشش ماه باید تعویض گردد.فیلتر سوم کربن بلاک است که مکمل فیلتر دوم می باشد و زمان تعویض آن پس از شش ماه است. فیلتر چهارم اصلی ترین فیلتر در دستگاه های تصفیه آب می باشد و ممبراین نام دارد و زمان تعویض آن نیز پس ازهجده ماه است.
فیلتر شماره پنج پست کربن است و مانند فیلتر شماره دو عمل می کند و پس از دوازده ماه نیاز به تعویض دارد. اما آخرین فیلتر، فیلتر مینرال است که بعد ازدوازده ماه نیاز به تعویض دارد.
قبل از خرید دستگاه تصفیه آب از کیفیت قطعات به کار رفته در آن اطمینان حاصل فرمایید.
شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه دستگاه های اصلی با برند های معتبر و حک نام تایوان بر روی دستگاه ها اماده هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:
تلفن ثابت: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۰۲۱ همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

درباره دستگاه تصفیه آب صنعتی

مشاهده بیشتر

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی زیرسینکی

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی زیرسینکی را در سایت شرکت کاسپین ارتباط عرشيا جستجو …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *