خانه / تصفیه کننده آب آکواکلین / دستگاه تصفیه آب رومیزی

دستگاه تصفیه آب رومیزی

به علت آلوده بودن آب های شهری اغلب افراد در تلاش هستند تا آب آشامیدنی خود را قبل از مصرف تصفیه نمایند. در این مورد تکنولوژی نیز به کمک انسان ها آمده و امروزه انواع دستگاه های تصفیه آب از جمله: سرشیری، رومیزی و زیرسینکی موجود می باشد.

تمام دستگاه های تصفیه آب موجود در بازار، از جمله دستگاه های تصفیه آب سرشیری، قابلیت تصفیه کامل آب را ندارند. دستگاه های تصفیه آب خانگی که دارای شش فیلتر هستند، می توانند آب را به طور کامل تصفیه کنند. هر فیلتر تصفیه آب توانایی حذف بخش خاصی از آلایندگی های آب را دارد. آب بعد از عبور از این شش فیلتر، تمام آلایندگی های خود از جمله مواد معلق مانند: گل و لای، زنگ لوله، لجن، کلر و… و همچنین املاح محلول در آب نظیر نیترات، آرسنیک و … از دست می دهد و منجر به تولید آب کاملا سالم و بهداشتی می شود. فیلتر آخر تعبیه شده در دستگاه، مواد معدنی موردنیاز بدن انسان را به آب اضافه می کند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه دستگاه های اصلی با برندهای معتبر و حک نام کشور سازنده بر روی دستگاه به صورت لیزری، آماده هرگونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۰۲۱          همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

درباره دستگاه تصفیه آب صنعتی

مشاهده بیشتر

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی زیرسینکی

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی زیرسینکی را در سایت شرکت کاسپین ارتباط عرشيا جستجو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *