خانه / دستگاه تصفيه آب خانگي aqua clean / دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری

دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری

دستگاه تصفیه آب سرشیری دستگاهی ساده و کوچک است که به سادگی به سرشیر ظرفشویی نصب می شود و دو نوع فیلتر به نام های سرامیکی و کربن گرانول در آن استفاده شده و زمان تعویض فیلتر ها هریک سال یکبار است .

بسیاری از مردم به علت ارزان بودن آن را خریداری می کنند اما این دستگاه دارای سیستم یک مرحله ای بودهو فقط از فیلتر کربن یا پری پلوپیلن استفاده می کند به همین دلیل فقط عملیات ابتدایی را انجام می دهد و ذرات معلق تا اندازه ی ۱ میکرون همانند: رسوبات ، شن و ماسه را حذف می کند اما نیترات، آرسنیک و باکتری را حذف نمی کند . بو و طعم نامطبوع آب را نیز از بین می برد .

دستگاه سرشیری تا حدودی عمل تصفیه آب را انجام می دهد، برای داشتن آبی کاملا سالم و مفید باید از دستگاه هایی استفاده کنیم که از روش اسمز معکوس آب را تصفیه کند و با داشتن شش فیلتر تمام آلاینده ها را حذف کند .


شرکت کاسپین ارتباط عرشیا ارائه دهنده انواع دستگاه های تصفیه آب اصلی با برند های معتبر می باشد. که بر روی دستگاه، ساخت تایوان، توسط شرکت سازنده حک شده است. این شرکت آماده هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب از قبیل: نصب و راه اندازی، تعویض فیلتر رایگان و … می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

تلفن ثابت: ۶۵۵۲۲۹۶۳ و  ۶۵۵۲۲۹۲۳ -۰۲۱          همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

درباره دستگاه تصفیه آب صنعتی

مشاهده بیشتر

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی زیرسینکی

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی زیرسینکی را در سایت شرکت کاسپین ارتباط عرشيا جستجو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *