خانه / آکواکلین / تعویض فیلتر تصفیه آب زیر سینکی

تعویض فیلتر تصفیه آب زیر سینکی

دستگاه های تصفیه آب زیرسینکی دارای شش فیلتر اصلی می باشد که باید در زمان معین تعویض شوند. در صوت عدم تعویض به موقع فیلترهای تصفیه آب، دستگاه تصفیه آب کارایی لازم خود را از دست می دهد، و دیگر قادر به تولید آب کاملا سالم نخواهد بود.

هریک از فیلترهای تصفیه آب با توجه به کارایی آن و همچنین میزان سختی آب و میزان استفاده از دستگاه، دارای زمان تعویض متفاوتی هستند. فیلتر تصفیه آب اول مواد معلق را از آب جدا می کند، نسبت به فیلترهای دیگر در طی مدت زمان کمتری باید تعویض شود که معمولا این زمان حدود ۳ ماه می باشد. فیلتر تصفیه آب دوم و سوم هر ۶ ماه، فیلتر تصفیه آب چهارم هر ۱۸ ماه و دو فیلتر آخر هر ۱۲ ماه نیاز به تعویض دارند.

برای تعویض فیلتر تصفیه آب از افراد مجرب و متخصص در این حوزه کمک بگیرید و خود اقدام به تعویض فیلتر ننمایید، زیرا که ممکن است به دستگاه آسیب برسانید.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا ارائه دهنده انواع دستگاه های تصفیه آب اصلی با برندهای معتبر می باشد. که بر روی دستگاه، ساخت تایوان، توسط شرکت سازنده حک شده است. این شرکت آماده هرگونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب از قبیل: نصب و راه اندازی، تعویض فیلتر رایگان و … می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۰۲۱          همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

درباره دستگاه تصفیه آب صنعتی

مشاهده بیشتر

قیمت انواع مدل دستگاه تصفیه آب خانگی

قیمت انواع مدل دستگاه تصفیه آب خانگی را از سایت شرکت کاسپین ارتباط عرشيا جستجو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *